Normandie 2015 - 13

24. února 2016 v 11:52 |  ALBA
Honfleur je nejlépe zachovaný starý normandský přístav. Kolem Vieux bassin jsou řady barevných, všelijak pokroucených a a břidlicí ozdobených domů, ve kterých jsou restaurace, kavárny, obchůdky se suvenýry a tak podobně. Bydlet se tu asi nedá, nedovedu si představit, jak mi denně hlučí pod ložnicí davy turistů. Ani pod kuchyní ;-) Ale sednout si tu u přístavu, dát si jídlo, nebo kafíčko, palačinku a čučet na lodě a na lidi...;-) to jo.

Byli jsme tady před mnoha lety, nooo, asi před 25 !!! :-O poprvé a byli jsme naprosto okouzleni. Pak jsme sem vzali naše přátele, pak jeli zase, to je těch 13 let a teď opět a opět se nám líbilo.


Jsem pyšná na svůj vystříhaný nápis :-)


Jídlo, ač jsem měla strach, že to bude turistické menu, aby se člověk najedl, nebylo toho moc a stálo to hodně, bylo kupodivu dobré. No prostě rybí :-)

Na konec září byl krásný slunečný den a tak jsme ještě večer doma mohli povečeřet venku :-)


Díky za návštěvu :-)
 


Komentáře

1 tulaška tulaška | 24. února 2016 v 12:00 | Reagovat

Hani, ty máš TOLIK krásných vzpomínek! A tak krásně zpracovaných, vlastně se těmi místy pricházíš znovu a znovu a krásné detaily a detailíčky ještě umocňují ty vzpomínky.

2 dadainka dadainka | Web | 25. února 2016 v 13:33 | Reagovat

Krásné fotečky a koláže.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA