Setkání v Paříži

7. března 2016 v 23:12 |  ALBA
Dlouhou dobu si čtu krásný blog o Paříži kde se dozvídám spousty zajímavostí a novinek. Miluji Paříž, považuju se celkem za znalce, ale tak hlubokého jako je blogerka Hanka bohužel ne. Vždycky před cestou intenzivněji pročítám články i zpětně a dělám si poznámky co mě zaujalo a co bych chtěla vidět. Takže i teď...a zjišťuji přitom, že paní Hana je právě v Paříži...tedy jako já! Napadlo mě vyslat "kontrolního chrousta" a iniciovat setkání. Vyšlo to! Máme na sebe jeden den a v tom jednom dni jen pár hodin - já jsem sotva přijela a Hanka se chystá k odletu.
Našly jsme se, poznaly a bylo to jako bychom si vůbec nebyly cizí:-). Fotily jsme, chodily, seděly v kavárně, povídaly...jen to selfíčko jsme si zapomněly udělat. Tak třeba příště :-)


Byly jsme spolu ve slavné kavárně...přečtěte si o ní :-)


Abych napsala taky něco technického ;-): Používám hodně papíry ze sady SWEET PARIS ( 12 x 12 ) od Dovecraft , listy ze staré francouzské knížky z antikvariátu, a kdeco, co jsem si nasyslila s francouzskými a hlavně pařížskými motivy. A samozřejmě hodně i Ketina razítka :-)

Děkuji za nahlédnutí :-) Ale den nekončí, ještě toho nachodíme spoustu :-)
 


Komentáře

1 anchovickal anchovickal | Web | 8. března 2016 v 23:21 | Reagovat

Krásné fotečky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA