Zpátky v Paříži

4. března 2016 v 23:31 |  ALBA
Když jsem byla v Paříži předminule, udělala jsem si album ve stylu cestovního deníku . Vloni jsem opět hodně fotila a hodně zapisovala, ale dlouho jsem váhala, jak to všechno zpracuju. Nechtěla jsem se opakovat a nechtěla jsem fotky redukovat jen na malé albumko. Takže album bude velké! Velké na A4 a do šanonu. Zatím to vypadá, že fotky "udám" skoro všechny a album bude tlusťoch :-). No a zápisky budou jako příloha, tentokrát nebudou součástí.
Začala jsem titulkou, kterou si obvykle nechávám až na konec.Lepím už několik dní a hodně moc mě to baví. Tedy ono mě lepení baví vždy, ale tentokrát nějak ještě víc :-). Nemůžu se dočkat až přijdu z práce domů a sednu ke stolu, proberu fotky, připravímsi podkladové čtvrtky...protože já tentokrát patlám a matlám, cákám, šmudlám, razítkuju, používám svoje dvě šablony a svoje dva sprejíky ( tedy rozprašovače ) a dokonce, světe div se, používám i zlatou barvu, ač se mi normálně všechno třpytivé a blýskavé nelíbí...Najednou jsem jí přišla na chuť a vyrobila jsem si ze zlatého prášku ( Perfect Pearls od Ranger, který už mám doma asi sto let ;-) a stejně jsem nevěděla co s ním jinak... - dostala jsem ho, v životě bych si nic zlatého nekoupila! ) i barvu do rozpašovače a zakoupila :-O washi pásku se ztatým dekorem! Jojo, divím se sama sobě ;-))

Abych použila co nejvíc fotek, stříhám je na formáty jako jsou kartičky do PL, některé stříhám na čtverce ( jsem nadšená Instagramem ;-) ) , dělám hodně vyklápěčky a přilepuji další stránky.

Tady jsem jako kapsu použila obal od příboru z restaurace.
Album začíná výletem do Provins, což je středověké městečko kousek od Paříže. Byla jsem u přátel dva týdny a tak jsem stihla i dva výlety mimo metropoli.Děkuji za návštěvu a těším se, že se mnou budete putovat po Paříži :-)
 


Komentáře

1 Hela Hela | E-mail | Web | 5. března 2016 v 15:33 | Reagovat

No tak to já se také mooooc těším. Mým velkým snem je se do Francie podívat (teda ještě větší sen je Luxor), ale asi se mi nikdy nesplní. Tak se těším na výpravy s tebou. A také na krásné zpracování stránek. A s tou zlatou - každý občas dojde do zlomového bodu - já třeba začínám mít ráda zelenou.

2 Hanule Hanule | 6. března 2016 v 8:16 | Reagovat

Moc hezké! Těším se na pokračování. Mám několik otázek .-) Jak to budeš děrovat/vázat? Děláš stránky na klasickou čtvrtku a pak lepíš 2 k sobě zády? Děkuji.

3 Gabreta Gabreta | Web | 6. března 2016 v 16:49 | Reagovat

[1]: Myslím, že zlatá jen pro tuhle albumovou příležitost, v životě jsem skvělá ženská :-), nemám ráda zlato :-))
2. Hani, děruji děrovacími kleštěmi na 4 dírky do klasického kancelářského kroužkového pořadače. Např: http://www.mptoner.cz/katalogovy-vazac-personal-a4-typ-d-bily-p51677/
Dírky zpevňuji samolepícími kolečky ( kleštěmi do nich udělám dírky a nalepím), ale mám zkušenost, že to ani není třeba.
Lepím na obyčejné čtvrtky, ale nelepím dvě k sobě - jedu načisto, líc, rub. Takže mám dopředu poskládány chronologicky fotky ( dny ) po sobě jdoucí.

4 Gabreta Gabreta | 6. března 2016 v 16:50 | Reagovat

PS. tedy líc, rub znamená přední a zadní strana. Prostě polepená jedna čtvrtka z obou stran :-)

5 Hanule Hanule | 6. března 2016 v 17:57 | Reagovat

No já vždycky když dělala oboustranně album, tak jsem se na tom dost natrápila. Vyptávám se, protoýe furt ještě nevím co se Zélandem, Islandem, Paříží,....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA