Sobota v Giverny

14. dubna 2016 v 9:42 |  ALBA
Podívat se do Giverny jsem si přála už mnoho let, ale nikdy na to zatím nedošlo. Buď jsem si netroufala sama vlakem a nebo to bylo trochu z cesty a my už jsme tam nedojeli. Takže teď jsem iniciovala výlet :-) a vyšlo to. Jedeme do Giverny. Je krásný, teplý, slunečný den a já se moc těším. Protože jdeme na prohlídku Monetova domu a zahrad přes poledne, je docela malá fronta na vstupenky a protože není ještě plná sezóna, není ani přelidněno. I když...vyfotit známý mostík bez lidí prostě nelze!
Vše je nádherné, romantický dům plný obrazů a přenádherná kvetoucí zahrada s vyladěnými záhony květin, i rozkošná romantická spodní zahrada se známým leknínovým jezírkem. Mohla bych tu být celý den, fotit si a nebo vzít do ruky skicák a křídy a malovat...atmosféra a prostředí tady k tomu úplně svádí.


Díky za návštěvu :-)
 


Komentáře

1 Mafina Mafina | 15. dubna 2016 v 23:01 | Reagovat

To musel být hezký zážitek a hlavně splněné přání.Orazítkované fotky, dobrý nápad,jsou ozvláštněné a vypadají moc hezky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA