Červenec 2016

Zámky na Loiře

29. července 2016 v 10:23 MINIALBA
Dny prázdnin utíkají samozřejmě mnohem rychleji než dny všední a školní - vlastně školkové. První týden jsem "nicnedělala" s pocitem, že si přece musím odpočinout a užít volno :-) Pak už měly nastat všechny oblíbené činnosti na které není v roce tolik času a prostoru, jako jezdit denně na kole, hodně číst, uplést si svetr, uklidit co se dá ( hlavně pracovnu! ), udělat si pořádek ve fotkách v PC, navštívit ty, které jsem dlouho neviděla, jet někam do neznáma autobusem, totéž vlakem, třeba na výstavu fotografií z Kuby do nedalekého BE, dopsat blogy...a také dohnat scrapbookové resty. No...jak to dopadá na konci července?
Nic moc...
Udělala jsem si pořádek ve fotkách. Na kole jsem byla dvakrát:-(( Navštěvuji rodiče. Pravidelně a stále :-). Nikam jsem nejela, svetr není ani rozpletený, knížku čtu stále jednu...Byla by nasnadě výmluva: není čas! Je! Jen s ním asi neumím hospodařit nebo co...nebo jsem lemra líná...nebo nevím...Ale pár scb restíků jsem přece jen dodělala...třeba golfovou kroniku až do července, PL až do července...a vrcholem všeho je, že jsem konečně udělala mini album Zámky na Loiře, kde jsme byli v roce 2010 a asi tak dlouho mám připravenou titulní stranu :-). Takže hlásím - hotovo! A posílám vzorek :-)
PS: Ale výčitky si nedělám :-)Přeji všem krásné letní dny a děkuji za nahlédnutí :-)

To nejlepší na konec...

20. července 2016 v 9:24 ALBA
Na úplný konec jsem si nechala návštěvu Montmartru. Pokolikáté už ?...Ale já to tady miluju a pokaždé objevím něco nového. Ale stará známá místa mě těší stále...jsou to vzpomínky. Obrázek fotící dívky tady byl už vloni, byla jsem ráda, že jsem ho našla neponičený, protože to jsem celá já :-)


a pak jsem pokračovala...kafíčko, focení, návštěva muzea, kolem domu kde jsme před pěti lety bydleli, oběd...


A pak ještě metrem kousek dál, podívat se do klubu 104, který mi doporučil syn. Jsou tam výstavy, projekce, koncerty, divadla, restaurace, volné prostory na to, aby se tu mladí scházeli, tančili, nacvičovali si svoje výstupy...a teď tu navíc probíhala i výstava filmových plakátů a ta mě nadchla. Hlavně když jsem objevovala filmy, které znám :-)

A to je, moji milí, konec pařížského potování z roku 2015. Letos mě Paříž nečeká...tak se o to víc budu těšit na příští rok :-)

Díky, že nahlížíte :-). Přeji krásné letní dny všem.

Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA