Zámky na Loiře

29. července 2016 v 10:23 |  MINIALBA
Dny prázdnin utíkají samozřejmě mnohem rychleji než dny všední a školní - vlastně školkové. První týden jsem "nicnedělala" s pocitem, že si přece musím odpočinout a užít volno :-) Pak už měly nastat všechny oblíbené činnosti na které není v roce tolik času a prostoru, jako jezdit denně na kole, hodně číst, uplést si svetr, uklidit co se dá ( hlavně pracovnu! ), udělat si pořádek ve fotkách v PC, navštívit ty, které jsem dlouho neviděla, jet někam do neznáma autobusem, totéž vlakem, třeba na výstavu fotografií z Kuby do nedalekého BE, dopsat blogy...a také dohnat scrapbookové resty. No...jak to dopadá na konci července?
Nic moc...
Udělala jsem si pořádek ve fotkách. Na kole jsem byla dvakrát:-(( Navštěvuji rodiče. Pravidelně a stále :-). Nikam jsem nejela, svetr není ani rozpletený, knížku čtu stále jednu...Byla by nasnadě výmluva: není čas! Je! Jen s ním asi neumím hospodařit nebo co...nebo jsem lemra líná...nebo nevím...Ale pár scb restíků jsem přece jen dodělala...třeba golfovou kroniku až do července, PL až do července...a vrcholem všeho je, že jsem konečně udělala mini album Zámky na Loiře, kde jsme byli v roce 2010 a asi tak dlouho mám připravenou titulní stranu :-). Takže hlásím - hotovo! A posílám vzorek :-)
PS: Ale výčitky si nedělám :-)Přeji všem krásné letní dny a děkuji za nahlédnutí :-)
 


Komentáře

1 Helge Helge | E-mail | Web | 29. července 2016 v 13:21 | Reagovat

Jé, Hani, s prázdninami to mám stejně, první týden nicnedělání bez návštěv a žádné děti!, pak dohánění restů, výlety, scrap, knížky (přečetla jsem dvě) atd...jediné, co má pravidelný řád, je ranní hodinové plavání. Jinak jsem to zatím, mimo návštěvy Kukače a společného tvoření a dovolené u moře, proflákala :-). Album máš jako vždy skvělé, také bych se urychleně měla donutit dodělat svá rozpracovaná :-).

2 Hanule Hanule | 6. srpna 2016 v 8:22 | Reagovat

K tématu nestíhání se ani nemusím vyjadřovat, mohla bych s tím na olympiádu :-) Ale album máš moc krásné!

3 Zuzana Zuzana | E-mail | Web | 16. srpna 2016 v 17:03 | Reagovat

Hani, album je krásné, jako všechny tvé albumy, které moc obdivuji. A s doháněním restů nejen scrapových jsem na tom bledě. Nevím jestli někdy doženu. Album vnoučkovi jsem ještě nezačala a to jsem měla takové předsevzetí. :) Přeji ti krásný zbytek prázdnin.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA