Srpen 2016

Dovolenková "kolečka" do cestovního deníčku

20. srpna 2016 v 0:00 NOTESY, ZÁPISNÍKY, DIÁŘE...
Nevím, jak tyhlety věcičky jinak nazvat.
Seděla jsem tuhle u stolu, čekala, až mi naběhne internet ( poslední dobou nějak nejde :-( ) a dolepovala cestovní deník. Dovolená sice v nedohlednu, ale kdo je připraven, není zaskočen :-). Dokonce jsem udělala deníčky dva, takže jsem dvakrát připravená :-). Uklízela jsem po sobě papírky, internet pořád ne a ne se rozběhnout a mě najednou nad těmi ostřižky napadlo, že bych je měla ještě využít do deníku. Vždycky mi zbývají nějaké výseky, nápisy, vystříhaná razítka, která jsem při tvoření neupotřebila. To vše dávám do krabičky, jako že "cokdybysetoněkdyhodilo". Vysypala jsem krabičku a začala si skládat ozdůbky na vysekaná kolečka. Jedno, druhé, třetí...
Ovšem nevím, jak je to možné, že když něco vymyslím, nikdy nejsem první. Kouknu na pinterest a je to tam! Tak jsem se pak nechala inspirovat i zde a dodělala dalších x "koleček". Mám pěknou zásobičku :-)


Díky, že jste tu byli a krásný víkend :-)

Přáníčka pro dámy

18. srpna 2016 v 13:01 PŘÁNÍČKA A DÁRKY
Holčičí přáníčka se dělají o chlup lépe. Přece jen je víc možností, barev, technik...Nerada dělám přáníčko jedno, protože i na to jedno si musím vytahat spoustu věcí, papírů, stužek, korálků, kytek, razítek...a tak než jen jedno, radši deset, když už je "vykrámováno" ;-)... A ta zbylá se neztratí - když bude třeba, je kam sáhnout.


...a to ještě není úplně největší tvořivý binec ;-) ....


Tohle veselé přáníčko je hodně inspirované Pinterestem.


A tohle si nakonec vybrali :-)


Díky za nakouknutí a...VŠECHNO NEJLEPŠÍ NEJEN HELENKÁM ! :-)

Přáníčka

17. srpna 2016 v 22:38 PŘÁNÍČKA A DÁRKY
Moc mě potětěšilo, jak se vám líbila svatební přání. Já vím, že je tvoříme pro to, aby se líbila těm, kterým patří...., ale když se líbí obecně, je to bonus, je to stimul k tomu, abychom si věřily a dál tvořily pro radost obdarovaných....a to bez nějakého finančního ohodnocení.
To je pro mě vždycky směšná situace. Někdo si prohlíží alba nebo přáníčka a nadšeně tleská: tím by ses mohla živit! Nemohla, dím. To i ve školce mám mizerně málo, ale je to ještě víc, než bys dal za přáníčko....nebo....dáš 50 korun ? No...já radši pošlu SMS... No a tak to je, nemá cenu se nad tím hroutit :-))
A nebo dělám něco špatně...? ;-)
Tahle přání byla jako gratulace pro muže ke 40 tinám a pro ženu k 50 tinám. Vybrali si dvě....ostatní mám doma pro všpř...no, chleba nejí :-)))

Tak tohle jsou ta pánská...

Díky za nahlédnutí :-)


XXL přání k svatbě

16. srpna 2016 v 10:11 PŘÁNÍČKA A DÁRKY
Dostala jsem "zakázku" - udělat přání ke svatbě, aby se v něm mohl předat finanční dar. No jasně, přáníčko s kapsičkou, to jde. Udělala jsem přání. Pár už je zaběhnutý, s dětmi, takže žádná mladistvá romantika .


Jo, dobrý, ale my bychom chtěli, aby to přání bylo veliké - A4 prosíme.

Takhle velké přání jsem ještě v životě nedělala, ale budiž, je to A4! :-) Vevnitř je klasická DL obálka, taky nazdobená, ale to už jsem nějak zapomněla vyfotit...
Přání mělo úspěch a svatba se vydařila :-)

Díky za nakouknutí a hezký den .
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA