Prosinec 2016

Na adventní trh...

9. prosince 2016 v 22:02 NOTESY, ZÁPISNÍKY, DIÁŘE...
Nevíte co o druhém adventním víkendu? Jste-li z Prahy a okolí, tak třeba do Novoměstské radnice na adventní trhy s názvem Česká hračka a řemeslo - je to tam milé a pěkné a k vidění a koupení je spousta krásných a originálních hraček a jiných věciček. I já tam budu mít pár notýsků a dárkových visaček.
Trh pokračuje i další dny až do středy a to na nádvoří radnice a bude velmi zajímavý, protože patronát mu dělá samotný Náš Ježíšek .
Protože jsem se o akci dozvěděla na poslední chvíli, bylo pro mě posledních 10 dní dost nabitých - z práce rovnou doma za stůl a "makat". První notýsek mi zabral celý večer, chtěla jsem to vzdát, že to nedám. Ale pak jsem chytla rytmus ;-) a protože mě práce hodně bavila, udělala jsem notesů 20 a k tomu asi 150 visaček. Teď jen, aby se líbily i lidem...


Děkuji za návštěvu a mějte se

Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA