Předadventní

28. listopadu 2017 v 1:18 |  VÁNOCE
Původně jsem to popletla a myslela si, že Advent začíná už v neděli 26.listopadu. Ale je to tak, že poslední adventní nedělí je letos neděle štědrodenní. Takže ta první začíná 3.prosince.
Ale to mi nezabránilo tomu vytahat ( a rozsvítit ) všechna okenní a balkónová světýlka, svícny a svícínky, andělíčky a andělky, vyrobit nový adventní věnec...prostě jsem si nazdobila byt dopředu. A pak jsem se dočetla, že je to správně, že je třeba se pozitivně ladit :-)) A to já zase jo, pozitivního ladění není nikdy dost!
Krom domácího zdobení vytvářím i zdobení do školky, takže mám pozitivního ladění dvojmo :-) ó, já se mám! ;-)
Tak jsem dnes půl dne lezla po štaflích a věšela sněhové koule a vločky a hvězdy pod strop ve třídě a v šatně ....a večer byla na vánočním koncertě naší Lidušky - to není dcera, ani neteř, natož vnučka, ale lidová škola umění....takže jsem vánočně načatá jako by už Advent byl.
Takže...posílám jednu plzeňskou koledu...pro pohodu :-) A děkuji, že tu jste :-))

 


Komentáře

1 Milka Milka | 28. listopadu 2017 v 17:42 | Reagovat

Já to sice nepopletla, ale od neděle máme vánoční výzdobu taky a my už tradičně včetně vánočního stromečku. Krásný advent přeji!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA