svatba

7. listopadu 2017 v 19:58 |  ALBA
Je to už moc moc moc dlouho, co jsem se ozvala na mém blogu. Nechci se vymlouvat, že jen práce...., ale nějak nevím co.
Pořád hodně fotím, a to hodně znamená, že opravdu hooooodně. A i bez výmluv, čas na to, zpracovat všechny fotky scrapbookově opravdu není. To za prvé. Za druhé, vím, že to opravdu není možné! Takže část fotek, možná v rozporu s mým někdy počátečtním tvrzením, opravdu jen založím do plastových albíček bez komentářů a popisků a pozůstalí ať si s tím prostě poradí.... Na to, abych opravdu všechno dokumentovala fakt nemám čas, pokud chci žít! A to chci!
Scrapboooking sleduji, ale ne tak intenzivně jako dřív, o nových trendech vím, ale už mě nechávají chladnou a stojím zase na začátku, tam, odkud vlastně scrapbook pochází - zpracování odpadu, toho, co bych normálně vyhodila...a tak vystřihuji obrázky z prospektů a schovávám každou účtenku ... A protože jsme akčí rodina, sportujeme, výletujeme, dovolenkujeme, pracujeme, máme spoustu akcí s dětmi, ale i s rodiči, opravdu nevím, kam a co dřív. A to je mi šede, holky, já už se opravdu někdy cítím unaveně :-)
Nicméně...po 30 letech jsem se rozhodla předělat naše svatební album.Tedy...svatební album byl můj první scrapbookový počin před deseti lety...nadšení, hurá, žádné znalosti, žádné zkušenosti....fakt nic ke chlubení, ale všichni jsme nějak začínali... ;-)

Možná bych se s tím před pěti lety čančala víc.... teď už vím, že další verze nebude! Díky :-))))

Díky, jestli jste neztratili trpělivost a občas nakoukli....ještě není konec :-)
 


Komentáře

1 Mafina Mafina | 7. listopadu 2017 v 21:28 | Reagovat

Moc Tě zdravím Hani,Tvé tvoření už mi dloouho chybělo..ať poskládáš cokoliv jak koliv vždycky to udělá takovou parádu!!!!

2 siskulin siskulin | 7. listopadu 2017 v 22:55 | Reagovat

Jsem ráda ,že jste zpět,díky Vám jsem objevila scrapbook,obzvlášť cestovní deníky.Váš styl je mi velmi blízký.Krásné tvořivé dny.Dáša

3 Zuzana Zuzana | Web | 8. listopadu 2017 v 13:27 | Reagovat

Ahoj Hani, jsem ráda, že jsi se ozvala. Občas jsem nakoukla a říkala jsem si, co se asi děje. Tvé důvody plně chápu a hlavně i ze své zkušenosti. Času čím dál méně, i když by to mělo být obráceně vzhledem k odchodům dětí z domu. Byla jsi první človíček, kterého jsem ve světě scrapbooku objevila a začala obdivovat. A to stále trvá. Přeji hodně štěstí v životě a krásné tvoření.

4 veverka.Hela veverka.Hela | E-mail | 8. listopadu 2017 v 17:39 | Reagovat

Ahoj Hani. Chybělo mi nejen tvoje tvoření, ale i psaní. Je škoda, že scrap tak nějak ustupuje do pozadí. Myslím klasický scrap. Jede teď PL. A to tak nějak není nic pro mne. Jsem na tom jako Zuzana - byla jsi první, u koho jsem se zamilovala do scrapu . Tak zcela sobecky doufám, že se zase budu mít na co těšit. Přeji ti, ať se ti vše daří.

5 Gabreta Gabreta | 8. listopadu 2017 v 21:29 | Reagovat

Moje milé, moc mě potěšily vaše komentáře, to jsem nečekala... Je pro mě velkou ctí, že jsem byla vaší průvodkyní po scrapbookovém světě, já jsem ale takový tradicionalista, moc novinek u mně nenajdete. Jsem stále zastáncem té prvotní myšlenky, zpracovávat co je doma - obrázky, prospekty, vstupenky, pohlednice, knoflíky, krajky, vlny, provázky... Ani moc pomůcek nevlastním, všechno je nejvíc ruční práce. Miluju fotky a papír...a tak to už bude :-)
Blíží se Advent, pak Vánoce...a tak se moc těším, že se spolu pustíme do svátečního vánočního tvoření :-). Jdem na to!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA