Svatební 1

8. listopadu 2017 v 22:17 |  ALBA
Měla jsem teď takové dlouhé období, kdy mě vytěžovala hodně práce - myslím jako zaměstnání, které mě opravdu baví. Hodně se věnuju naší milované malé vnučce, což mě baví úplně nejvíc :-).
Takže nějaké albumy a albůmky dělám stále, sem tam proložené přáníčky nebo notýsky, dárky jsou prostě třeba každou chvíli. Jen jsem nějak necítila potřebu se ukazovat. Prala se ve mně myšlenka, jestli je to dobré, jestli to není jen o jakémsi chlubení...a že vlastně moje tvoření není ničím objevné, že je to pořád stejné, že jsem hodně ubrala ze zdobení v rámci úspory času...a že vlastně tím pádem není ani čím se "chlubit". Že nepoužívám nové techniky a postupy, že moje stránky nejsou moderní...
Ale na druhou stranu ...musím přiznat, že se mi stýskalo...Po kontaktu, po nějako odezvě, zpětné vazbě..., protože když už nefunguje scrapbook.cz , není ta parta lidí, která si píše, která se komenuje, chváli, oceňuje, rozebírá, která má nápady, myšlenky,...je nějak člověk sám...a prostě je to tak, nápad rodí nápad, a povzbuzení je dobrý motiv do další práce....
Možná taky ta "šedesátka" je takový zlom, kdy člověk hodnotí, rozebírá, srovnává, posuzuje...
Tenhle blog dělám sedmým rokem...ostatní dva moje blogy jsem zrušila, ale o tenhle tedy nechci přijít. Ani o vás! A tak tu jsem...zase s kůží na trhu, stará mladá, stále stejná, chybující a pochybující, nadšená a praštěná a...prostě taková a takový je i můj scrapbook :-)


Co je objevné? ;-) Nemám řezací mašinku, takže stříhám ručně. Musím říct, že mě ty ruční drobnosti baví stejně jako celá stránka.


Co je objevné? ;-) Možná kombinace čb a barevné fotky. Před více než 30ti léty ještě barevné fotky nebyly rozšířené, takže tyhle jsou po létech udělané z diapozitivů, které rozšířené byly. Bylo to levné a když se pak promítaly doma na zeď ( ale zase musela být ta drahá promítačka ) pěkně velké, byl to zážitek :-). Dnes...kde je diapozitivům konec?...Mám obavy, že ztratily barvy a ke koukání nejsou. Musím to prověřit...


Jojo, stříhala jsem :-).
Jinak je vtipné to, že se ve fotofirmě povedlo udělat z některých diáků fotky stranově obrácené :-)
Takhle to vypadá, že čb fotky a barevné fotky jsou z různých míst, ale nejsou...( na barevných všichni píšeme levou rukou :-))) )


Kety razítka musím opět vyzdvihnout, jsou pro mě nezbytná ( skoro ;-) ) , mám je ráda.
A děkuji mým kamarádkám za různé výřezy z jejich šikovných mašinek, čímž mi dělají radost a já si žádnou mašinku nemusím pořizovat ;-), neb nejsem přesvědčena o jejich stoprocentním využití - pro mně!

Děkuji za vaši milou návštěvu :-)
 


Komentáře

1 veverka.Hela veverka.Hela | E-mail | 9. listopadu 2017 v 11:52 | Reagovat

Hani, moc povedené stránky. Sice chodím na Fb, ale tam je to většinou jen o přáníčkách (a hlavně se všechny jen chválí, žádná kritika a ta je přeci také třeba). Stránky tam ukáže sem tam Iriska. Já poslední dobu "ujíždím" hlavně na ATC. Díky kontaktu s holkama z celého světa víc zkouším různé novinky. Třeba jsem si zamilovala prášky Brusho. Pak jsem zkoušela Distress Oxide, ale s tím si zatím trochu nerozumím. Až budu mít delší volno, budu zkoušet víc. Také mi chybí ta scrap. komunita - Fidula a spol.

2 Helge Helge | E-mail | Web | 9. listopadu 2017 v 15:56 | Reagovat

Hani, už se mi po tvých příspěvcích stýskalo...a po tvém cestovatelském blogu se mi bude! stýskat. Diapozitivy máme také doma a jsou pořád časem netknuté...také jsem si už říkala, že si z některých musím nechat udělat fotky. Dík za nakopnutí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA