Svatební přání

22. listopadu 2017 v 22:14 |  PŘÁNÍČKA A DÁRKY
Úkol zněl jasně: chceme darovat peníze, novomanželé jsou cestovatelé.
Tohle byla "zakázka" ( rozuměj - nic za to :-) ) od manžela z práce, pro kolegyni. Přesto mě moc bavila, protože jsem se mohla cestovatelsky odvázat. Udělala jsem přáníčko, obálku na přání , a protože se mi nechtělo dělat klasickou obálku na peníze, udělala jsem na peníze KUFR! Do toho se stejně vejde víc:-). A kufr měl taky největší úspěch! ;-)
Byl z krabičky, kterou jsem polepila, nabarvila, patinovala, dala kování, ozdoby....jojo, ten mě bavil nejvíc:-)...a bylo v něm nakonec....moooooc peněz, na pěknou dovolenou to stačí :-).


PS. A nejvtipnější jsou ti novomanželé...to je obrázek z toaleního papíru, který jsem dostala od kolegyně Oly na prvním scrapsrazu v roce 2008 !

Díky za nakouknutí :-)
 


Komentáře

1 Mafina Mafina | 26. listopadu 2017 v 15:42 | Reagovat

Tedy tak to je nápad hodný obdivu a jak se povedl!!!To kování si vytvořila jak?

2 Fidula Fidula | E-mail | 29. listopadu 2017 v 12:37 | Reagovat

Tak tě zase vítám zpátky! Přiznám se, že už jsem ani nakukovat nechodila a až na upozornění zjistila, že zase tvoříš a že scrapbook ještě není mrtvý! Hurááá!! Mám zase kam chodit pro inspiraci. Jinak máš to všechno moc pěkné a vymazlené a už teď se začínám těšit na období adventu, čím se nám zase pochlubíš. A jen taková drobná poznámka, i já jsem netušila, že 4. adventní neděle může být zároveň Štědrým dnem a rozjela jsem advent už před týdnem. Ale alespoň mám náskok. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA