Vánoční přáníčka

8. prosince 2017 v 18:51 |  VÁNOCE
Mám je v obálkách, nadepsaná, zalepená, jen poslat. Podle plánu, v pondělí :-) Některé plány se mi daří plnit, některé, navzdory chytrému diáři plánovacímu a motivačnímu, nikoli. Ani plány, ani motivace. Tak diář na příští rok už bude jen malý a lehký, protože nosit ten těžký Doller ( i když fakt je krásný a fakt mi celkem vyhovoval ) v tašce mě brzy přestalo bavit. A mít ho jen doma na stole, to nesplňuje účel. Léta jsem si dělala diářek vlastní, asi by na něj zase došlo, ale protože jsem si koupila ve Francii krásný, malý a francouzský, ještě letos bude komerční :-) Rozhodně je ale třeba svoje sny a plány nevzdávat, některé jdou sice pomaleji, na některé možná nedojde, ale i snaha se počítá...a když se nic nezkusí, ani se nezjistí, že to nejde. I když...mně se teď líbí písnička od Mirai a soudím, že proto se asi líbí tolika lidem, že je motivační! Slovo nejde neexistuje, a když nemůžeš, přidej víc! ;-)...ono fakt moc věcí skutečně nejde!


Advent je už takovou dobou rozjímání a vzpomínání. Já jsem dnes dala první vánoční dárek. Mamince mého prvního integrovaného autíka. Nebylo to s ním lehké a já jsem pilně denně zapisovala vše, co jsme dělali, co dělal on, jaké to bylo ve školce a na vycházce. Sama jsem si ten dvouletý deník před odevzdáním přečetla a zjistila s odstupem času, jaký jsme udělali spolu kus práce, jaký udělal posun, co se všechno naučil, a jak mě obohatil... jak jsem se naučila vidět svět i jinýma očima, naučil mě pochopení a trpělivosti a laskavosti k druhým. To je dárek zase pro mě. A objetí maminky :-)


Přáníčka jsou inspirovaná Pinterestem a chtěla jsem je dělat už vloni. Leč neměla jsem ty chlupaté kouličky ;-), až letos jsem je viděla v Davoně a vzpomněla si na přáníčka :-) Tenhle typ přáníček mě stejně baví nejvíc...

No a nakonec jednu takovou dojímací...o dětech...protože o nich a pro ně jsou Vánoce nejvíc :-)Díky za návštěvu :-)...a přeji krásný čas adventní

 


Komentáře

1 tulaška tulaška | 8. prosince 2017 v 19:37 | Reagovat

Hani, moc krásná přání! A nádherně barevně sladěná. Chc e se mi napsat dokonalá, a tak to taky napíšu. :-)
Krásný a pohodový Advent a Vánoce!
Maruška

2 isobelka isobelka | 9. prosince 2017 v 23:16 | Reagovat

Hani, jsem moc ráda, že jsi obnovila blog. Skvělé! Přáníčka jsou moc krásná.

3 Fidula Fidula | E-mail | 11. prosince 2017 v 11:36 | Reagovat

Už jsem to psala asi několikrát, ale musím to napsat zase - moc se mi líbí, s jakou lehkostí ty tvoříš. Přáníčka jsou luxusní.

4 Gabreta Gabreta | 11. prosince 2017 v 11:56 | Reagovat

Děkuji moc :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA